پمپ هیدرولیک
Select Language

پمپ هیدرولیک

دسته بندی
این پمپ‌ها مقدار زیادی روغن را به وسیله‌ی سیلندرهای هیدرولیک فشار می‌دهند. درنتیجه انرژی مکانیکی را به جریان و فشار تبدیل می‌کنند. پمپ های هیدرولیک طبق اصل جابجایی کار می‌کنند و شامل محفظه‌های مکانیکی مهر و موم شده در پمپ هستند.
مشاهده بیشتر
صفحه1

در حال بارگذاری 20 رکورد بعدی

پمپ کارتریجی یا پره ای هیدرولیک

پمپ پره ای (vane pumps) که به آنها پمپ کارتریجی هم گفته می شود (cartridge pumps) یکی از انواع پمپ های دورانی و زیر مجموعه ای از پمپ های با جابه جایی مثبت است.

پمپ پیستونی هیدرولیک

پمپ پیستونی هیدرولیک چیست ؟ قدرت پمپ هیدرولیک پیستونی توسط یک سیستم هیدرولیکی تامین می شود. همانطور که گفتیم قلب تپنده سیستم های هیدرولیکی پمپ آن ها می باشد. در این سیستم ها یک پمپ هیدرولیک فشار بالای سیال را ایجاد می نماید.

پمپ دنده ای هیدرولیک

پمپ دنده ای (Gear Pump) یا پمپ هیدرولیک دنده ای از دنده های مشبک برای انتقال سریع مایعات استفاده می کند پمپ های دنده هیدرولیک نیروی مکانیکی را به انرژی هیدرولیک سیال تبدیل می کند.

پمپ اسکرو هیدرولیک

پمپ اسکرو هیدرولیک (پیچی) seim دارای 3 مارپیچ است که برای فشارهای متوسط یعنی 80 بار استفاده می شود.این پمپ هیدرولیک صدای بسیار کمی دارند و بیشتر برای بالابر هیدرولیکی خانگی ، بالابر هیدرولیکی کارگاهی، بالابر هیدرولیکی فروشگاهی استفاده می گردد.

در حال بارگذاری 20 رکورد بعدی

شرکت ارژن تجهیز ایرانیان