پمپ اسکرو هیدرولیک
Select Language

پمپ اسکرو هیدرولیک

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

پمپ اسکرو هیدرولیک (پیچی) seim دارای 3 مارپیچ است که برای فشارهای متوسط یعنی 80 بار استفاده می شود.این پمپ هیدرولیک صدای بسیار کمی دارند و بیشتر برای بالابر هیدرولیکی خانگی ، بالابر هیدرولیکی کارگاهی، بالابر هیدرولیکی فروشگاهی استفاده می گردد.
پمپ اسکرو از جمله پمپ های جابجایی مثبت بوده که مسیر عبور جریان از درون پمپ بصورت کاملا محوری می باشد. مایع به درون رزوه های اسکروها که بر روی یک یا چندین روتور قرار گرفته آورده شده و این مایع هنگامیکه اسکروها چرخیده وبا هم درگیر می شوند بصورت محوری جابجا می شود.

در آسانسور هیدرولیک، استفاده از پمپ های معمولی در هیدرولیک صنعتی مانند پمپ های دنده ای، پیستونی، پره ای و...  به دو دلیل مطلوب نیست:

1- صدای زیاد آنها حین کار
2- دبی محدود آن ها

پمپ اسکرو به دلیل ساختمان داخلی متفاوت با سایر پمپ ها و استفاده از سه مارپیچ (3Screw) جریان یکنواختی از روغن تولید می کنند، لذا صدا در آنها به حداقل کاهش یافته (حدود 60 دسیبل) و قابلیت تامین دبی زیاد در آن افزایش می یابد ( تا 1200 لیتر بر دقیقه).

در آسانسورهای هیدرولیک خصوصاً آسانسور خانگی مسافربر و آسانسور خودرو یا خودرو بر، بی صدا بودن پاور یونیت هیدرولیک بسیار اهمیت دارد، لذا استفاده از پمپ های اسکرو اجتناب ناپذیر است.

لیست نظرات

محصولات مرتبط

شرکت ارژن تجهیز ایرانیان