صافی و فیلتر هیدرولیک
Select Language

صافی و فیلتر هیدرولیک

دسته بندی
صافی هیدرولیک در مقایسه با فیلتر هیدرولیک برای جدا کردن ذرات درشت تر استفاده می شود و در مقابل عبور جریان مقاومت کمتری را ایجاد می کند. بنابر این، از آن برای نصب در خط ورودی پمپ و برای مراقبت از آن در برابر ورود ذرات بزرگ آلودگی استفاده می شود.
مشاهده بیشتر
صفحه1

در حال بارگذاری 20 رکورد بعدی

صافی هیدرولیک

همان طور که می دانید، در سیستم های هیدرولیک معمولا از روغن استفاده می شود و این روغن ها هستند که هم نقش روان کاری اجزا را داشته و هم انتقال انرژی و توان را از جزئی به جزء دیگر بر عهده دارند.روغن هیدرولیک باید تمیز باشد تا سیستم هیدرولیک به درستی کار کند اما روغن ها در طول زمان آلوده می شوند و این آلودگی می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در سیستم شود.

فیلتر هیدرولیک

قطعات هیدرولیک در همه صنایع جزو قطعات گران‌قیمت و باارزش هستند. خرابی هر کدام از قطعات هیدرولیک باعث از کار افتادن سیستم هیدرولیک و در بسیاری از موارد از کار افتادن خط تولید یک کارخانه می‌شود. امروزه حفاظت از سیستم و قطعات هیدرولیک جزو اولویت اصلی سازنده‌های دستگاه و صاحبان صنایع است. یکی از روش‌های افزایش طول عمر قطعات، حفاظت از سیال و قطعات هیدرولیک در برابر ناخالصی‌هاست. فیلتر‌های هیدرولیک که در نقاط مختلف سیستم هیدرولیک نصب می‌شوند عهده‌دار این وظیفه هستند.

در حال بارگذاری 20 رکورد بعدی

شرکت ارژن تجهیز ایرانیان