کنترلی
Select Language

کنترلی

دسته بندی
این شیرها، یک پارامتر فیزیکی را در داخل خط عبوری، کنترل می کنند. به عبارت بهتر، ما می توانیم فلوی عبوری از یک پایپ یا فشار یک پایپ را کنترل کنیم.
به شیرهای کنترلی می توانیم درصد باز و بسته بودن بدهیم و این قابلیت را دارند که در هر لحظه 50% یا 60% یا هر میزان دلخواهی باز باشند و به این میزان دلخواه سیال را عبور دهند.
در مابین انواع ولو صنعتی، قطعا این ولوها از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار هستند.این دسته از ولوهای صنعتی جزو شیرهای ابزار دقیقی به حساب می آیند.
مشاهده بیشتر
صفحه1

در حال بارگذاری 20 رکورد بعدی

Globe Diaphragm

مکانیزم کار این مدل از شیرهای کنترلی تقریبا یکسان بوده و 3 نوع دارند. این نوع از پرکاربردترین و رایج ترین انواع شیرهای کنترلی می باشند و عموما وقتی صحبت از شیر های کنترلی می شود، منظورمان گِلاب ولو ها می باشد.

Needle Pinch

Needle Valve از جمله شیر های مهم و پرکاربرد است که معمولاً از آن برای تنظیم دبی جریان سیال استفاده می‌­شود. Needle Valve دارای یک مخروط بلند سوزنی شکل در انتهای استم خود می‌­باشد که نقش دیسک را در این شیر ایفا می­‌کند. این شیر ها از لحاظ ساختار و عملکرد بسیار شبیه به شیرهای ساچمه ای (Globe Valves) هستند؛

Angle Globe Squeeze

برای نصب بر روی زانو ها از این مدل گلاب ولو ها استفاده می کنیم.یک نوع شیر کروی globe می باشد که ابتدا وانتها بدنه آن نسبت به هم زاویه 95 درجه دارند و استفاده از آن موجب صرفه جویی در مصرف زانوی 90 درجه مانیسمان می شود

در حال بارگذاری 20 رکورد بعدی

شرکت ارژن تجهیز ایرانیان