کابل جمع‌کن فنری و موتوری
Select Language

کابل جمع‌کن فنری و موتوری

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

کابل جمع کن ها را میتوان به عنوان یکی از  مقرون بصرفه ترین تجهیزات برق رسانی دانست. وسیله ای که  برای انتقال جریان برق یا فرمان به تجهیزات متحرک  مورد استفاده قرار میگیرد.
طراحی این کالا باید به گونه ای میباشد که با استفاده بهینه از اسلیپ رینگ ها جریان برق  را از حالت ایستا به جریان چرخشی تبدیل میکند. همین امر موجب میشود تا بدون هیچ مشکلی در انتقال جریان برق کابل منعطف را به دور سیلندر مخصوص انبارش کابل خود جمع کند.
این کالا بنا به نوع کاربرد و درخواست مشتری به دو صورت موتوری و فنری قابل ارائه هستند، همچنین می توانند به صورت ثابت یا پایه دار چرخان طراحی شوند تا بتوانند کابل را در هر زاویه و جهت جمع کنند.

کابل جمع کن فنری
نوع فنری از جمله تجهیزاتی هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارند ؛ وسیله ای که برای انتقال جریان برق از منبع ثابت به مصرف کننده در حال حرکت مانند انواع جرثقیل ، گراب ، کالسکه و…. مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه به لطف طراحی جمع جور خود بهترین گزینه برای مکان هایی که با کمبود فضا مواجه هستند به شمار می آیند.
از آنجایی که این محصول برای کاربرد های متفاوت مورد استفاده میشود شرکت ارژن تجهیز ، در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود کالا را بنا به درخواست و نیاز مشتری وارد میکند.

کابل جمع کن های موتوری
نوع موتوری به واسطه طراحی مهندسی خود میتواند کابل های سنگین یا حتی سبک در طول یک مسیر طولانی را به راحتی جمع کند.
این سیستم بدون هیچ گونه محدودیتی در جمع کردن کابل های طویل یک گزینه مناسب برای مدیریت کابل در صنایع مختلف بشمار می اید.


مهم ترین مزیت استفاده :
محافظت از کابل در برابر له شدگی و خطرات ناشی از آن و جلوگیری از آویزان بودن کابل در طول مسیر است . سبک بودن ، مقاومت در برابر خوردگی ، قابلیت تعویض قطعات از مزیت های دیگر این محصول شمار می اید . استفاده از فنر های آلمانی و طراحی محفظه جداگانه برای فنر در نوع فنری و استفاده از سیستم کلاچ مغناطیسی در نوع موتوری ، سبب شده است محصول از کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار شود.

موارد استفاده :
صنایع فولاد و ذوب آهن انبار های آهن ، کویل ورق ، میلگرد و… کارخانجات سیمان صنایع ریخته گری صنایع کشتی سازی و بنادر کارخانجات لوله سازی ونورد کارخانجات بازیافت صنایع خودروسازی صنایع ماشین سازی صنایع نظامی


 

لیست نظرات

محصولات مرتبط

شرکت ارژن تجهیز ایرانیان