فلزیاب صنعتی
Select Language

فلزیاب صنعتی

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

متال دتکتور یا دستگاه فلزیاب صنعتی وسیله ای با تکنولوژی بالا برای شناسایی انواع ناخالصی فلزی از فلزات آهنی و غیر آهنی، مغناطیسی و غیر مغناطیسی، فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل، استیل نگیر، آلومینیم، چدن و ... می باشد. آنچه یک متال دتکتور را از رقیبان خود متمایز می کند حساسیت تشخیص این دستگاه می باشد.

فلزیاب ها جهت عملکرد سریع و بی نظیر با نصب راحت جهت شناسائی آلودگی های فلزی از انواع آهنی و غیر آهنی طراحی شده ، و دارای نو آوریهای تکنیکی فوق العاده ای می باشد
این دستگاهها دارای پیشرفته ترین مهندسی روش ساخت کوئل میباشد . بطوری که لرزش و تداخل سایر وسایل برقی و شک گرمائی هیچ اثر سوئی بر روی آن نمی گذارد .
برای محیط های دارای شرایط سخت صنعتی ساخته شده است انسجام دستگاه تامین کننده حالت استاندارد IP69K جهت محیط های سخت می باشد . و حالت محافظتی دستگاه جهت کار در دمای بالا را افزایش داده است.

فلزیاب یک انتخاب صحیح به منظور مطمئن ساختن مشتری از بابت نبود آلودگی های فلزی خطرناکی است که بالقوه در محصولات صنایع غذائی موجودند . همچنین محدوده تشخیص فلزیاب باعث ایجاد امنیت برای ماشین آلات نیز می گردد  . به طوری که باعث دوام و اطمینان و ارتقاء کیفیت محصولات  و یک مزیت رقابتی نسبت به رقیبان شما در این زمینه خواهد شد .این دستگاه یک ماشین چند فرکانسی واقعی می باشد.این دستگاه می تواند در هرفرکانسی بین40 KHz تا  900KHz کار کند و توانائی انتخاب فرکانس عملکردی مناسب را درچند ثانیه دارد .این ویژگی محدودیت های قبلی را که بوسیله فلزیاب های تک سیگنالی و یا با سیگنال محدود ایجاد می شد حذف کرده است .

بدلیل فرکانسهای فراوان قابل دسترس در،اپراتور می تواند عملکرد دستگاه را برای رنج وسیعی از محصولات بهبود ببخشد.

 با توجه به تغییر پذیری بالای این سیستم ، می تواند به راحتی برای یک محصول جدید مورد استفاده قرار بگیرد 

لیست نظرات

محصولات مرتبط

شرکت ارژن تجهیز ایرانیان